Narození =)

20. března 2013 v 21:54 | Peťule =D |  Zápisníček
Není to žádný jednoduchý proces - takové očekávání "narození" blogu. V očekávání musíme
vymyslet trefný název, který není jen tak lehké vymyslet. Podaří-li se Vám najít nějaké vhodné jméno Vašeho "dítěte". Zjistíme, že jméno používá již někdo jiný ač se svému "dítěti" nevěnuje. Zajímavě vyřešené, pokud není blog vůbec využíván (má prázdný obsah) či již byl zrušen, proč nemůže být přezdívka použitelná? Inu nechápu. A já se budu snažit o své "děťátko" starat dobře a něco nového ho naučit. Ten můj se tady narodil 15. 03. 2013 přesně v 18:02.

Nechystám se tu zveřejňovat žádné staré fotky či články. Budu hledět pouze do budoucnosti.
Minulostí se žíti stále nedá. Existuje spousta věcí, které pro mě nejsou uzavřené, ale musím se s tím naučit fungovat. Jako téměř každý majitel blogu působím na internetu už někdy od svých 11 let, cože je zhruba od roku 2002. Začínala jsem na blozích o seriálu Charmed. Byla jsem jich velkým fanouškem. Těch blogů tam bylo několik. Dále jsem pokračovala s tématikou osobních blogů - zhruba v době, kdy to začalo být aktuální. Byla jsem dokonce i členem autorského klubu. Bohužel většinou můj blog byl objeven lidmi, kteří to neměli nikdy vidět. A proto utíkám z adresy na adresu. Ale teď už si to budu opravdu hlídat. Kvůli svému poslednímu blogu jsem přišla o kamarádku. Sice jsem si už dlouho neměli co říci, ale napsala jsem na blog nasouhlas s něčím co souviselo s její osobou... a bylo zle, přitom jsem jí i osobně řekla, ale což ...

Co Vám mohu sdělit o sobě? Něco málo určitě. V současné době studuji prvním rokem na
Mendelově universitě v Brně, obor Ekonomika a management - cestovní ruch. Mám vše, co jsem si kdy přála mít. =) Miluji přírodu a ráda fotím (sice nemám zrcadlovku, ale i tak). Vlastním psíka - německou "vlčačku", které se bohužel nemohu věnovat moc často, proto jsem v Jihomoravském kraji a ona je ve Východních Čechách. Samozřejmě jako každý student mám občas i čas sledovat nějaké ty seriály - ikdyž stále méně. Mezi mé oblíbené patří Friends, Stargate SG-1, Once upon the time, Gilmorky, TVD (ale už pouze jen ze zvědavosti, jak to skončí). Hodně i čtu, nebo jsem alespoň četla a chtěla bych opět začít pořádně. Naposledy jsem jedním hltem přečetla Hunger games a musím říci, že se mi to skutečně moc líbilo.

Čemu se tu budu věnovat? Hlavně sobě... Svému působení na vysoké škole, focení, kreslení,
občas sepsání povídky. Prostě všemu co mě baví a co mě dělá mnou.

Určitě ráda poznám nové lidi,
Peťule
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Das Das | Web | 20. března 2013 v 22:53 | Reagovat

Krásný úvodní článek. :)
Máš pravdu, nejde žít minulostí a ani by se nemělo. Sice se říká, že bez minulosti nemůžeme pochopit přítomnost a už vůbec ne budoucnost, ale ne na všechno tohle platí. Minulost dokáže být někdy pěknou brzdou.
Jsem ráda, že můj blog z reálného života nezná skoro nikdo...
TVD už není, co bývalo, je z toho místy pěkná kravina. :D Ale Gilmorky jsou skvělé, koukám na všechny díly a momentálně jsem někde uprostřed šesté série. Bohužel není moc času, takže se moc odpředu neposouvám.. Se čtením to mám stejně. Dříve jsme hltala jednu knihu za druhou s teď se jimi spíše prokousávám, jelikož sem tam přečtu stránku, když mám čas a to, že mám děj takhle moc kouskovaný také mění celkový pohled na knihu. Chtělo by to prostě nafouknout den. :D
Těším se na Tvé články a fotografie. :)

Vzhled blogu mi dělala Sinai (sinart.blog.cz). Je to skvělá holka a s grafikou a foťákem to vážně umí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama