Květen 2013

Zkouškové začalo, a nebo taky ne. =D

21. května 2013 v 10:53 | Petule =D |  Zápisníček
Jo už to začalo -tvrdá vojna. A nebo taky ne. Máme týden volna, ale už jsou první předtermíny,
které zatím úspěšně vymetám. Zkouška z které jsem měla velký respekt zvládnuta a dosti solidně za B. Jsem hrozně ráda. Dneska ráno jsem byla na další zkoušce (ale šlo jen o zápočet) a hurá taky to vyšlo, a to jsem neměla čas se na to učit, ale je to tam.

Zítra mě čeká ještě jedna zkouška a pak ještě v pátek a budu mít za sebou čtyři věci, pokud se
vše povede. Budu mít hotovo 4 zkokušky z 9. =) Přičemž jednu zkoušku už jsem psala, jen nevím, jak zatím dopadla. Ale to nejhorší je předemnou. Podnikové finance (netuším z čeho se mám učit) a Matematika a Finanční trhy. =)

Doufám, že se takhle tabulka co nejrychleji zaplní. =) A samozřejmě známkami od E výše.
Žádné F tam nechci. =)


... Oslava =)

1. května 2013 v 20:21 | Petule =D |  Zápisníček
Nikdy nebudu litovat, že jsem si vybrala Brno místo Prahy.
Ano, mluvím o svém výběru vysoké školy. Brno mi dalo to, co mi dlouhé roky chybělo. Přítele, kterého mi může závidět každá druhá holka. Je hodný, pozorný, trochu dětský, ale zodpovědný, nádherný... a hlavně MŮJ. Další, co mi to tu dalo, tak partu skvělých lidí. Sice to pro mě nejsou zatím nijak blízcí lidé, ale myslím, že se to časem změní. Mám s nimi ale skvělé zážitky.

Zůstávala jsem v Brně 14 dní, protože mí čtyři kamarádi slavili
dvacáté narozeniny. Začali jsme oslavovat až v pátek ve večerních hodinách. Oslavenci dostali dohromady lahev a pak kluci doutník a holky svíčku. Pustili jsme z balkónu hudku a hrálo se s balónem, grilovalo se. Nikdo se neopil, ale byla zábava a klídek.


Další den většina lidí odjela domů, ale to nebydlí tak daleko jako
někteří z nás. Tak jsme si roztáhli deky ven a rozdělali gril, hráli hry. Pak se zašlo pro šlehačku a zmrzlinu. Jenže to byla ta chyba. =D Kluci začali stříkat šlehačku po holkách, a byla šlehačková bitka, pak vodní lázeň... a nakonec jsem oplácaná šlehačkou skončila taky. Byla to hrozná sranda. Pak jsme byli na procházce kolem řeky Svitavy. Krásně hučela voda... seděli jsem u jezů a byl klídek.


Včera jsem byli na jídle. Přes slevový portál jsem si objednali vocher.
Tolik jídla za takovou cenu. Mňam. Steaky a stehýnka, a pak že se studenti nemají dobře. =D

Když se vrátím ještě do dávnější doby, tak jsme byli na Light Show
na VUT kolejích. Bylo bláto a stejně jsme promítání moc neviděli, protože jsme viděli jen půl budovy. Všude bylo hrozně lidí. Byla jsem akorát otrávená.


Inu a teď ležím v posteli, nějak se nemůžu dostat z nachlazení,
bolí mě v krku, hlava, mám rýmu. Už by bylo potřeba, aby zapršelo a trochu se vyměnil vzduch je tu hrozné počasí... pil se všude cítit. Šílené.