Červenec 2013

Beruška =)

9. července 2013 v 20:50 | Petule =D |  ZVÍŘATA
Takhle jednou na procházka s psíkem. =)


Zamyšlení nad začátkem prázdnin... =)

8. července 2013 v 23:20 | Petule =D |  Zápisníček
Není náročné najít čas na to, aby něco napsal, největším důvodem je chuť k tomuto činu. Projela jsem pár blogů a všichni píšou, jak na to nemají chuť a čas psát nějaké články... Inu, znám ty pocity. Nadruhou stranu jsou tu i dny, kdy jediný důvod proč se nezblázním je tenhle blog. Dny, kdy je mi ouzko.... kdy se mi po tvářích koulejí slané slzy, či když se můj úsměv ztratil z dohledu. Jo, a přesně pro tyhle chvilku je tu on - blog. Vždy mě vyslechne a neodmlouvá.

Neříkám, že tento blog je pro něko ho nějak zajímavý. Najde se tu jen a jen spousty mých žvástů, které nemám komu sdělit. Trápení, která si nechávám pro sebe, radost kterou s ním sdílím. Běžné fotky, do kterých vkládám kus sebe. Vlastně to tu slouží jako odkladna pro mé myšlenky, když se citím být sama. Už ani nevím, jaké to je si s někým psát, sdílet pocity... být s někým kamarádka...

A tak vlastně začínají moje prázdniny. Jedna brigáda za super peníze nevyšla a tak na poslední chvíli přišla brigáda za "nic" ale lepší nic než drátem do oka, nebo tak nějak se to říká, ne? Kamarádka.. moje bývala nejlepší zřejmě.... už o ní nic nevím, od doby co si začala s kamarádem, tak se bez něj nikde nehne. Tráví čas jen s ním... a mě už ani nenapíše. Což, je to prostě krutá realita, jen je zajímavé jak postupem času lidi od vás odcházejí a přicházejí nový. Nevím, čím to je, ale u mě se to střídá nějak moc...

Možná přeci jen nejsem naprosto normální, ale kdo je! =D Navíc, nemůžu si moc stěžovat, mám co jsem kdy chtěla. Přítele, který je naprosto úžasnej, hodnej, pozornej, naslouchá... Podpoří mě v čemkoli i kdyby to byla naprostá volovina. Miluju když se usmívá, akorát nám nejsou přány prázdniny. Jezdí s kombajnem brigádně a proto ho skoro celé prázdniny neuvidím. Čímž vyvstává otázka čím já naplním celé dva měsíce? Něco budu muset najít. Jen se zatím nemůžu dokopat k nějaké činnosti.

Navíc mě ještě přítel potěšil tím, že si všiml těch problémů doma, a není jen další co mi vykládá, že je to normální. Bez mého popudu mi řekl od srdce co si myslí, co já si myslím již dlouho. Hrozně mi to dalo sílu.

Aneb užívejte prázdninové dny plnými doušky...
...... nikdy nevíte, jaké překvapení na Vás kde čeká.