Únor 2014

...NIC

13. února 2014 v 22:02 | Petule =D |  Zápisníček
Všude mě pronásleduje ten hrozný Valentýn! Nikdy jsem ho neslavila, ani nijak neřešila. Jenže ono je to všude. Od slev až po lidi, co přidávají své úžasné zamilované statusy. Nenávidím lidi, co jsou šťastní. Jednu chvíli si přijdu smířená se vším a ve chvíli druhou jsem naprostá troska. Nachytávám se přitom, jak už si ani nevzpomínám jaké to bylo být s ním. Nepamatuju si objetí, pusu, jeho hlas... nic. Je to tak hrozné, ta vina všechna....

3. měsíce

9. února 2014 v 23:11 | Petule =D |  Zápisníček
Čas běží opravdu nezastavitelným tempem... Zítra to budou přesně tři měsíce, co mi odešel. Už tři měsíce jsem vdova. Všechny ty pocity jsou opravdu zvláštní. Moje nálada je těžce na stupni 0. Myslím na něj stále a stále přemýšlím o tom, co jsem mohla udělat jinak, jaké by to bylo, kdyby tu byl. Co jsme dělali minulý rok touto dobou. Je hrozně těžké přijmout ut myšlenku, že už není. Odešel tak mlád. Vím, že se stále opakuji. Ovšem není to věc, která by přebolela hnedka.

Seznamte se, Prcek!

3. února 2014 v 22:03 | Petule =D |  Prcek
Bylo by neslušné nepředstavit:

Jméno: Prcek
Narození: 17.11.2013
Přinesení domů: 05.01.2014
Pohlaví: Chlapec
Rasa: Zakrslý beránek

Po té šílené události v mém životě jsem se rozhodla pořídit si zvířátko. Samozřejmě, že jako pejskař, bych nejradši měla pejska. Jenže co by bylo s pejskem, když bych odjela na kolej, kde máme zakázaná zvířata. Navíc jsou hluční, takže by bylo jen otázkou času, kdy by na nás přišli. Kočka to samé a myši nesnáším. Tak jsem se rozhodla pro králíčka.