...NIC

13. února 2014 v 22:02 | Petule =D |  Zápisníček
Všude mě pronásleduje ten hrozný Valentýn! Nikdy jsem ho neslavila, ani nijak neřešila. Jenže ono je to všude. Od slev až po lidi, co přidávají své úžasné zamilované statusy. Nenávidím lidi, co jsou šťastní. Jednu chvíli si přijdu smířená se vším a ve chvíli druhou jsem naprostá troska. Nachytávám se přitom, jak už si ani nevzpomínám jaké to bylo být s ním. Nepamatuju si objetí, pusu, jeho hlas... nic. Je to tak hrozné, ta vina všechna....Nikdy si to nepřestanu vyčítat, to snad ani nejde. Kdybych ho dostala k doktorovi, nebo se vzbudila dříve. Nebo alespoň rovnou zavolala záchranku a neběla pro pomoc. Jenže v té chvíli jsem v hlavě měla jedno velké prázdno. Šíleně jsem panikařila, měla jsem strach ho začít oživovat, abych mu neublížila ještě víc... Jenže on dýchal, ale byl v bezvědomí...

Člověk si říká, že se má vždy spolehnout na toho druhého ve vztahu. Já se spolehnout mohla ve všem. Ale nikdo se nemůže spolehnout na mě, protože jsem zklamala v tu nejdůležitější chvíli... Já nevím, jestli s tím dokážu žít. S tím, že jsem o něj přišla. Není nikdo s kým bych si o tom mohla promluvit. Jsem opravdu zoufalá!

Byla jsem na něj tak fixovaná... a teď nemám nic. Není ani důvod k nějakým činům či rozhodnutím, když je nemám ani s kým sdílet. Máma se mi dneska smála, že králíka mám jako mimino, že se k němu tak chovám. Ano možná má pravdu, protože jsem miminko chtěla... možná je to náhrada Jiříka, kdo ví.

Našla jsem služnou brigádu - konečně. Tak uvidíme, ale já ani nevím jeslti o to stojím... jestli stojím o cokoliv.

Je opravdu šílené si uvědomovat, že už nikdy nepřijde....
Že jsem ho vzala jeho rodině, protože kvůli mě nebyl 14 dní doma... viděli ho až na pohřbu....
.... že jsem ho nemusela zachránit, ale kdybych udělala něco jinak, třeba by to nedopadlo takhle...
... že asi zcvoknu z tý samoty, viny, znechucení... nenávím se a nenávidím svět kolem sebe!!
Jak může být ještě někdy dobře? Tohle je jediné místo, kde můžu křičet do světa...
Kurva, já to prostě nezvládám... !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama