"Můj miláššek"

27. července 2014 v 22:53 | Petule =D |  Zápisníček
Každý máme nějaké sny, přání... Některé jsou reálné, některé nikoliv. Ikdyž si to mnozí lidé, které znám nepřípouštějí, pokaždé nám něco chybí a snažíme se něčeho dosáhnout. Já o všem co chci mluvila už hrozně dlouho... A když o něčem stále jen mluvíte, nikdy to mít nebudete!


Musela jsem si jednoduše udělat radost v mém přežívání reality. O zrcadlovce mluvím už více než pět let, a teď jsem se zařekla, že si ji konečně tedy koupím, první plán byl si na ní našetřit, ale... akce v OKEY byla jasná NIKON D3100 za krásných 7000,- to bylo jasné - to musím mít. Jenže bohužel. První den akce fotoaparát naprosto vyprodaný po celé republice. Takhle se dělá byznis, naženete lidi do obchodu na nějakou super akci, tam ji řeknete, že nemáte, ale beztak většinou návštěvník neodejde s prázdnýma rukama... Tak tohle nevyšlo!


Jenže mi přišla od kamaráda zázračná sms ve znění: "Electroworld akce foťák". Tak jsem po týdnu od nešťastného pokusu vypátrala, co je to za tip a za kolik. A bylo jasné, že další moje cesta povede do brněnského nákupního střediska, pro mého miláčka - a je to tak. JE DOMA! Sice budu to budu rodičům ještě pěkně dlouho splácet, ale což. Člověk si občas nějakou tu menší radost udělat musí.

Sice má v dnešní době zrcadlovku každý a fotí každý, ale prostě mě to baví, je to můj koníček a dokážu u toho zapomenout na své problémy...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama