Broumovské stěny

13. srpna 2014 v 21:05 | Petule =D |  ZAJÍMAVÁ MÍSTA/ VÝLETY

Občas si člověk musí alespoň trochu odpočinout, dohadovaly jsme se s kamarádkou velice dlouho, že vyrazíme fotit, nakonec jsem musela iniciativu vzít do vlastních rukou a domluvit jedno odpoledne po práci. Krátká dvouhodinová procházka stála za to. Však posuďte sami.

Musí být skutečně hezky, aby z našich vrcholků tyčících se nad městem byly vidět Krkonoše. Měly jsme skutečně štěstí. Na téhle fotce si můžete všimnou velice "zvláštního" konce v dálce na pravé straně u stromu. Kdopak to zřejmě bude? Sněžka. =)


Na samém vrcholku Broumovských stěn aneb Hvězdy se tyčí kaple Pany Marie Sněžné. Je odtud velice krásný výhled na broumovský výběžek.


Vlastně tato fotka byla pořízená pouze jako cvaknutí. Líbilo se mi to krásně zelené prostředí, v počítači to také nevypadá špatně. Jenže mě tuhle fotku velice kazí ten člověk na mostě u kapličky. =(


A tady se už dostáváme do samých útrob skal. Naprosto na skále můžeme vidět zkamenělou "želvu" a nalevo na nás jen trochu vykukuje "mušle". Vídíte je těch skalách také?


Tomuto se u nás říká Skalní divadlo, tak se usaďte, vemte popcorn do rukou a kochejte se tou nádhernou.Líbil se Vám ten krátký film, který promítali v Skalním divadle?


Tohle je výhled z jedné z vyhlídek - Supí hnízdo - jmenovitě. V dálce vidíme Broumov v celé své kráse, ale což. Více mě zaujaly mraky na nebi. Pokud máte alespoň trochu představivosti tak si všimnete "sněhuláka"?


Tato fotka se mi moc líbí. Vlastně bych ji nazvala - Naděje.


Takhle vypadají skály z Kovářovi rokle. =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 13. srpna 2014 v 22:23 | Reagovat

Fotky sú nádherné :O Všimla som si , že máš na záhlaví francúzskeho barana :D Ten je môj najobľúbenejší :)

2 Das Das | Web | 17. srpna 2014 v 22:44 | Reagovat

Toho člověka na fotce, kterou Ti zkazil, jsem si vůbec nevšimla, tak myslím, že ji ani nekazí. :)
Fotky jsou úžasné, ta příroda se vždycky fotí skoro sama. Musím jednou sbalit bágl a vyrazit po nádherách naší republiky, skoro nikde jsem nebyla a docela se za to stydím. 8-O  Musím napravit! Protože tohle.. je nádhera!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama