Září 2015

Nový přístup, změna.

21. září 2015 v 12:03 | Petule =D |  Zápisníček
Člověk musí dlouho bojovat sám se sebou, aby přišel na to, že jeho život může z velké části ovlivnit pouze on. Ovlivňuje ho naše chování, přístup k věcem, motivaci. Stačí pouze chtít a změníme věci, které nám vadí - tedy alespoň většinu z nich.

Každý druhý si stěžuje na svůj život. Přiznávám, byla jsem jako většina. Nebyla jsem spokojená s tím, jak žiji. Vinila jsem ostatní z věcí, které jsem já udělala špatně. Možná pozdě, možná včas jsem si uvědomila, že to pouze já mohu ovlivnit svůj život. Svými rozhodnutími, reakcemi, motivací… Většina je v mých rukách, stačí pouze uchopit šanci. Sice jsem pouze na začátku té trnité cesty, ale chci vytrvat. Je to pro mě důležité, nechci zklamat sama sebe, chci si dokázat, že na to mám!

Na jednom z blogů jsem si pročetla pár článků o karmě. Něco na tom bude, už dlouho si říkám, že mám to, co jsem si zasloužila. A věřím v to. Každý člověk dostane takovou nálož, jakou unese. Ikdyž se to velmi těžko říká, něco bude na citátu:


"Nikdy nelituj, že jsi v životě někoho poznal. Dobří lidé ti dají radost. Špatní ti dají zkušenosti. Ti nejhorší ti dají lekci a ti nejlepší krásné vzpomínky."


Krásné vzpomínky mám díky člověku, který mi ukázal veselý přístup k světu. Sice už tu není a odpočívá někde, kam za ním nemůžu, ale on mě obohatil ze všech osob nejvíce. I ta bolest za to stála - neměnila bych! A k tomu se hodí tento citát:


"Někteří lidé vstoupí do našeho života a po čase odejdou, aniž by zanechali jakoukoliv stopu. Někteří zůstanou jen chvíli, ale přesto navždy změní nás život"

Citáty jsem si převzala ze stránek Každý den s citátem.